KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15649052
nr 1564 9052
Leif Olausson
(1944-2017), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 02, hamn, 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 40x46 cm
Leif Olausson, svensk bildkonstnär född 1944, död 2017.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:58:31
18/9 18:14:25